dviraciu-balneliai

Sportas juk yra labai šaunu. Minant dviračio pedalus galima gauti labai daug teigiamų  emocijų,  stimuliuojamas visas organizmas, po darbo dienos  pavargę raumenys  vėl įgauna  tinkamą  tonusą.  O kiek gi nuostabių  įspūdžių palieka kiekvienas pasivažinėjimas.  Ir labai svarbu tai, kad šis pasivažinėjimas būtų patogus, kad jokie  nepatogumai jūsų  neblaškytu.  Labai svarbi  patogumo dalis yra dviračių  balneliai. Net ir labai žinomų gamintojų dviračiai  turi standartinę  komplektaciją, o kiekvienas dviratis turi savo individualias  ypatybes.  Todėl norint patogiai važiuoti yra  būtinas lengvas dviračio tiuningas. Skausmas nuo balnelio gali  sugadinti puikų pasivažinėjimą  dviračiu. Net ir nedidelį nelygumai gali  atrodyti kaip pasivažinėjimą su  biliardo  kamuoliu, toks nepatogumas jums gali  sukelti  skausmą.  Daugelis  medicinos  ekspertų mano, kad  skausmas nuo balnelio yra sukeliamas odos bakterijų.  Dėl  suprantamų priežasčių dviračio  balnelis  tai yra  individuali  dalis nuo kurios priklauso važiavimo patogumas.  Šiuo metu  egzistuoja  jau ne viena balnelių rūšis. Be to, galima  pastebėti, kad kuo geresnis ir profesionalesnis yra dviratis  tuo siauresnis  bus balnelis.  Galima  įsigyti dviratį, kuris turi odinį  balnelį, tai yra labai panašus variantas  į senus.  Turint tokį  balnelį reikės  nuvažiuoti ne vieną  kilometrą, kad jis taptų  tikrai patogus. Taip pat  tokie daiktai reikalauja reguliarios priežiūros.

Dviračių  balneliai gali  būti odiniai arba  gaminami naudojant sintetines medžiagas.  Labai dažnai jie dar yra vadinami  anatominiais.  Turi įvairų storį tokiose vietose, kuriose  jis yra labiausiai reikalingas. Kai pasirinksite  balnelį  stebėkite  koks yra jo  aukštis. Jei  balnelis yra  sumontuotas labai  aukštai tokiu  atveju  jūsų kojoms  reikės  labai pasistengti, kad pasiektu  pedalus. Svarbiausia  pasirinkite jums tinkamą  dviračio  balnelį, kadangi tai yra  labai svarbus pasirinkimas. Labai platus  balnelis gali  pritrinti vidinę šlaunų pusę.  Labai siauras balnelis neužtikrins tinkamo dubens kaulų palaikymo.  Balnas, kuris turi  storą  kamšalą gali  sukurti nereikalingą spaudimą. Geriausias  būdas pasirinkti balną tai mėginti. Jei  dviračio  balnelis jums kategoriškai netinka   dažniausiai jį galima  grąžinti ten kur jūs jį pirkote.  Patogumas  visiems  žmonėms  yra sąlyginis klausimas ir jis yra  suvokiamas  skirtingai.  Tačiau svarbiausia  yra  suprasti, kad tai nėra  priemonė, kuri yra  skirta  išlaikyti jūsų  svoriui. Visų pirma , balnelis yra  sukurtas tam, kad palaikytų dalį jūsų  svorio, kita krūvio dalis  atitenka jūsų  kojoms, tai yra pedalams ir  dalinai rankoms, tai yra  vairui.  Tuo pačiu pavargdami jūs  nuolat  suglebsite  ant balno.  Štai tada ir  atsiranda  įvairiausios pretenzijos  šiai dviračio detalei.  Atitinkamai jūs  norėsite  užsakyti geresnį balnelį, kuris  bus  minkštesnis ir platesnis.  O  ar jūs žinote, kad jei minkščiau tai nereiškia, kad bus geriau, tai galima pasakyti ne tik  apie  dviračių balnelius. Taigi jums reikėtų  sužinoti  kelis faktus.

Kai yra pasirenkami dviračių balneliai būtinai reikia įvertinti tai koks  yra jo plotis, kadangi nemalonūs  skausmai važiuojant atsiranda, kai yra  veikiami  jautrūs  audiniai, kurie yra tarp kaulų.  Jei jūsų balnas yra nepakankamai platus, tokiu  atveju kaulai bus ne  ant  balno ir visi ne nepatogumai pereis  į minkštus  audinius, o jei jis yra pakankamai platus jums taip pat gerai nebus, kadangi  jūsų oda  bus  nutrinta.  Kalbant  apie  dviračio balnelio kietumą ir vientisumą  reikėtų  atkreipti dėmesį, kuo minkštesnis  balnelis tuo daugiau porolono  yra  balnelio viduje ir tuo daugiau jis  išlinks pagal jūsų  svorį.  Tokie minkšti balneliai gali sukelti labai daug nepatogumų  keliaujant  į ilgas keliones.  Taigi reikia  rinktis  aukso viduriuką.