Kaip dekoruojami džemperiai?

Jei norite sukurti puikiai atrodančius džemperius su spauda, turėtumėte žinoti, kad geriausias būdas pasiekti puikių rezultatų bus atkreipti dėmesį į keletą kintamųjų, būdingų tik džemperiams. Šiame straipsnyje norime pasidalinti keletu patarimų, kurie palengvina jūsų malonumą savo lietuviškų džemperių parduotuvės klientams, nesvarbu, ar jie užsako tik keletą džemperių, ar didesnius kiekius. Atkreipkite dėmesį į storį Jei norite gerų rezultatų, turėtumėte pakeisti dvigubą ryšį, kurį paprastai darote. Šie nustatymai paprastai labai tinka džemperiams su spauda. Taip pat rekomenduojame naudoti efektyvius padėklų klijus, nes vilna yra linkusi judėti ir tai užtikrins, kad vaizdas nepasislinktų ir nenumestų jūsų registracijos, o tai padarys neryškius spaudinius. Taip pat turėtumėte pagalvoti apie skirtingus marškinėlių su gobtuvais ypatybes, kai kuriate meną gobtuvams. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad dizainas nėra per toli ant marškinėlių. Jei taip, kišenė gali būti kelyje. Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti džemperiai paprastai yra šiek tiek storesni nei marškinėliai. Daugelis žmonių, norėdami pasiekti gerų rezultatų, pasirenka mirksėjimą ir atidžiai stebi greitį, kad sumažintų deginimo riziką. Taip pat norėsite stebėti traukimąsi, kai dėkite gobtuvus per konvejerio džiovyklę. Geras patarimas yra sumažinti temperatūrą ir ilgiau išgydyti arba naudoti greitai kietėjantį pagrindo rašalą. Be to, jei aptariamas gobtuvas yra su užtrauktuku, turėsite sukurti jig, kuris leistų užtrauktuką pritvirtinti savo vietoje, kad būtų geras švarus valymas. Be to, pagalvokite apie virveles ant gobtuvų. Įsitikinkite, kad jie niekada netrukdo. Jei naudojate apatinę bazę, prieš džiovinant nereikėtų mirksėti. Priešingu atveju gali tekti. Ar spausdinate gobtuvų nugaras? Jei ketinate spausdinti sportinių marškinėlių su gobtuvais nugarą, turėsite atsižvelgti į tai, kad gobtuvas gali trukdyti dizainui, kol jis žemas! Kai kurie klientai neprieštarauja, kai šiek tiek užgožiamas dizainas, kiti nori, kad grafika būtų matoma nuleidus gaubtą. Pavyzdžiui, jei spausdinsite numerius ir vardus kitoje džemperio pusėje, galite apsvarstyti galimybę perkelti dizainą žemyn, kad būtų lengva pamatyti, ar gobtuvas yra aukštyn, ar žemyn. Jūs visada galite iš anksto pasikalbėti su klientu ir pamatyti, ko jis nori. Tiesiog apsvarstykite tai ir pasirinkite savo dizaino orientaciją. Patobulinkite savo spausdinimo procesus šiandien nes džemperiai yra populiariausias drabužis. Tikimės, kad šie patarimai padės jums sukurti įvairius ekrane atspausdintus gobtuvus, kurie pelno švytinčias apžvalgas. Gana lengva pakeisti ir patobulinti šilkografijos procesus, kad jie puikiai tiktų gobtuvams. Turint tai omenyje, kodėl gi to nepadarius šiandien?

Spausdinimas ant prakaito gali būti labai pelningas, tačiau tam reikia skirtingų spausdinimo būdų. Spausdinant sportinius marškinėlius ar sportines kelnaites reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirma, norint išlaikyti drabužį, turėsite naudoti daugiau nei įprastai klijuotų klijų, o sportiniai marškinėliai ar kelnaitės sugers dalį klijų. Dėl šios priežasties ant lietuviški džemperiai gaminami šilkografijos būdu. Jei nebus tinkamų klijų, drabužis pakils ir atsiras šešėlių atspaudas bei sugadintas drabužis. Atsargiai reikia nenaudoti per daug klijų, nes jie liks drabužio viduje, kol bus išplauti. Džemperiai turi polinkį sugerti šilumą, kai jie mirkomi išgydyti. Spausdindami kelias spalvas ant mirksinčių spaudinių, turėsite atvėsti sportinius marškinėlius. Prieš spausdindami papildomas spalvas, šiek tiek pašalinkite šilumą naudodami aušinimo plokštelę arba atvėsinimo stotį. Jei marškiniai neatvėsinami prieš spausdinant kitas spalvas ant rezultato, ekrane gali būti nudžiovinti rašalas, neryškūs atspaudai ir kitos problemos. Be to, dėl padidinto džemperių storio turėsite pakelti ekranų bekontaktį aukščiau nei spausdintumėte marškinėlius. Kišenė ar maišelis ant sportinių marškinėlių su gobtuvu pakels atjungiamąjį kontaktą, skirtą priekiniam marškinėlių atspaudui. Spausdindami turėsite atlikti pakeitimus ir būti atsargūs. Galiausiai, jums reikia būti ypač atsargiems siunčiant marškinėlius per džiovyklę, ypač sportinius marškinėlius su gobtuvais, kad nė viena drabužio dalis neliestų džiovinimo kameros viduje esančio kaitinimo elemento. Taip pat turėsite dažnai stebėti ir ištuštinti savo marškinių „gaudyklę“, nes stori sportiniai marškinėliai gali labai greitai užpildyti dėžę.

Džemperių spausdinimas apima spausdinimą trijose ar daugiau galimų vietų. Būtent, ant klubo, vertikaliai bėgant kojos šonu ar priekiu ir ant sėdynės. Paimkime juos po vieną. Spausdinti ant klubo galima vienu iš dviejų būdų, naudojant rankovės / kojos arba įprastą pilno dydžio plokštę. Atsižvelgdami į pasirinktą plokštelę, turėsite nustatyti, kur įrašyti vaizdą ekrane. Paprastai klubo dydžio atspaudas yra maždaug tokio pat dydžio kaip kairiosios krūtinės spauda. Spaudinys paprastai dedamas klubo srityje, kur kišenė būtų, išskyrus priekį. Įsitikinkite, kad spausdindami ir mirksi, naudodamiesi pakankamai klijų, kad prilaikytumėte sportines kelnaites, kad būtų gerai matoma spauda. Spausdindami sportinių kelnių koją, įsitikinkite, kad su klientu patvirtinate ne tik tai, kokia koja spausdinama, bet ir spausdinimo vieta. Klientai gali norėti, kad atspaudas būtų ant kelnaitės kojos šono arba kur nors tarp priekio ir šono. Vertikaliam kojų spausdinimui naudosite rankovės / kojos sąvaržą ir įrašysite vaizdą ekrano centre. Dažnai klientai gali tikėtis, kad atspausdinsite vaizdą iki pat kelnių kojos. Tai ilgesnė nei leidžia jūsų ekranas. Spausdinimas negali būti ilgesnis nei ekranas. Būtinai paaiškinkite klientui atspaudo dydžio apribojimus. Pastaraisiais metais tapo populiaru spausdinti ant sportinių kelnių sėdynės. Dėl siūlės, einančios per sėdynės vidurį, turėsite būti tikri, kad meno kūrinys yra atskirtas, kad tai būtų galima padaryti, nes negalite spausdinti ant siūlės. Be to, dėl siūlės atskyrimo geriau atspausdinti kiekvieną vaizdo pusę atskirai su mažesnio dydžio valytuvu, o ne naudoti viso dydžio valytuvą.