persalimasTikrai nėra naujiena, kad nėščios moterys turi kur kas labiau pasisaugoti ligų, kurios paprastam žmogui gal nebūtų kenksmingos. Viena iš tokių – gerklės skausmas. Atrodo smulkmena, tačiau nėščiai moteriai tai gali būti rimta liga, kuri sukels problemų tiek jai, tiek jos vaikučiui. Jeigu po ranka turite Tantum Verde – skubiai gerkite. Šis vaistas galima ir nėščioms moterims, ir mažiems vaikams, kad nejusite tokio šalutinio poveikio ir greitai susitvarkysite su nemalonius skausmus sukeliančiomis baterijomis.

Ligos ne tik mamai, tačiau ir vaikui

Gerklės skausmas yra sukeliamas bakterijų arba virusų, kurie gyvena Jūsų organizme. Kaip jie ten patenka? Yra labai daug skirtingų būdų. Dažniausiai neplaudami rankų ir paprasčiausiai kvėpuodami tokiu oru, kuriame yra daug šių kenksmingų organizmų mes įtraukiame ir dalį jų, kurie vėliau atsigyvena ir dauginasi mūsų kūne. Natūralu, kad nekovojant su jais nepavyks ir išsigydyti. Gerklės skausmas nėščioms moterims yra ypač pavojingas. Žinoma, ir paprastiems žmonėms jis gali sukelti rimtas ligas, tačiau paprasčiausiai nėščiosios turi menkesnį imunitetą, tad natūralu, kad joms yra didesnė grėsmė susirgti rimtai.

Kuo greičiau išsigydysite – tuo geriau

Dažniausiai pasitaikančios gerklės skausmo komplikacijos ir toliau yra susijusios su peršalimo ligų tęstinumu. Daugelis žmonių skundžiasi, kad tenka kovoti su plaučiu uždegimu. Išties, juo sirgti nėščioms moterims yra labai baisu, kadangi galima ne tik apkursti pačiai, tačiau tuo pačiu sukelti tokias problemas ir vaikui. Tuo pačiu labai kenksmingas gripas. Jis gali sukelti labai daug įvairių komplikacijų. Vėlgi, moteris dažniausiai pasveiksta, tačiau vaikui tai gali būti žymė visam likusiam gyvenimui. Svarbiausia gydytis dar tuomet, kol liga nėra labai stipriai įsikerojusi ir užtenka paprastesnių vaistų, kurie padeda kovoti su bakterijomis. Kuomet reikės gerti antibiotikus vaikui vėl kils daug grėsmių.

Pajutus gerklės skausmą skubiai kreipkitės į gydytoją. Dažniausiai rekomenduojamas Tantum verde purškalas, kuris padeda labai greitai ir efektyviai susitvarkyti su bakterijomis ir išvengti rimtesnių komplikacijų.

 

Daugiau informacijos: http://www.tantumverde.lt/