Priekabos tai yra transporto priemonės, kurios neturi variklio, kuri yra skirta judėjimui prijungus ją prie transporto priemonės, kuri turi variklį. Kitaip nei puspriekabės priekabos  remiasi  ne į vilkiką, o į savo  ratų ašis.  Priekabos gali tarnauti  jei jums reikia pervežti įvairiausius krovinius. Pagal paskirti priekabos yra skirstomos į šoninius, priekabatentinius ir kitus.  Priekabos tai yra nepakeičiamos pagalbininkės kai reikia pervežti krovinius ir norisi daryti kaip galima mažiau reisų. Jos yra naudojamos, kad jums tektų važiuoti kaip galima mažiau reisų ir vis darbai būtų atlikti maksimaliai greitai.  Tai yra transporto priemonė, kuri tvirtinasi prie kitos transporto priemonės, kyri vėliau tempia šias priekabas. Tokiu būdu  transporto priemonė, kuri turi variklį tempia priekabą ir krovinį, kuris yra priekaboje. Priekabos važiuoklė yra skirta tam, kad butų galima sumontuoti šonus, furgonus ir kitą įrangą. Priekabos yra skirstomos pagal  ašių kiekį, važiuoklės rūšį, pagal dydžius, pagal tai, kiek priekabose telpa  krovinio ir kiek  ji gali pakelti.priekabos dažniausiai gali pakelti apie 2 tonas krovinio, dviejų ašių gali pakelti 8  tonas, o jei priekaba turi  daugiau ašių ji gali pakelti net 20-50 tonų ir daugiau.  Tam, kad priekabos būtų tvirtesnės jos gali būti žemo rėmo.   Labai dažnai šis transporto priemonė turi įmontuotą įvairiausią įrangą. Priekabos yra skirtos:

  • Tai didelės masės krovinių  transportavimas;
  • Įrangos montavimas;
  •  Taip pat priekabos gali būti naudojamos statybose ir žemės ūkyje;
  • Tai yra puikus  būdas išspręsti beveik visas transportavimo bėdas.

 

Taip pat priekabos gali būti skirstomos pagal paskirtį, tai yra  šoninės  ir tentinės priekabos, izoterminės priekabos, cisternos, tai priekabos skirtos sunkių krovinių pervežimui, automobilių pervežimui skirtos priekabos.  Šoninės priekabos gali būti naudojamos atliekant pačią įvairiausią veiklą su jo pagalba galima pervežti  įvairiausios kilmės krovinius, jie gali būti įvairios rūšies ir dydžio, tai gali būti žemės ūkio produkcija, statybinės medžiagos ir dar daug kitų krovinių.  Dažniausiai yra naudojamas mechaninis krovimas, kurį padeda atlikti elektriniai arba  automatiniai krovėjai.  Tai priekabos savininkui suteikia galimybę  krautini standartinio dydžio krovinius. Būtent todėl labai dažnai priekabos yra gaminamos optimalaus vidinio dydžio, kuris suteikia galimybę maksimaliai efektyviai pakrauti krovinius. Kai yra perkamos priekabos yra būtina atsižvelgti į daugybę įvairiausių faktorių, pradedant nuo to kokiomis sąlygomis jums teks dirbti ir baigiant tu kiek jums kainuos priekaba. Praktiškai nei vienas priekabų gamintojas nepririša  savo automobilio prie to, kad būtu naudojama tik vieno gamintojo priekaba.

Priekabos pasirinkimas tai yra kliento pasirinkimo laisvė. Kaip išaiškėjo daugelis mūsų klientų svarbiu faktoriumi laiko, kad  jų priekabai būtų suteiktas tinkamas aptarnavimas. Tikriausiai daugeliui yra pažįstama situacija, kai automobilių servise patikrinus priekabą jums sako, kad priekabą yra būtina taisyti, o tada jūs nukreipia ten kur jūs įsigijote savo priekabą. Tačiau tokių nemalonumų nenori turėti tikrai nei vienas žmogus, kuris perka  priekabą, juk norisi, kad ji būtų techniškai tvarkinga ir jūs ją galėtumėte naudoti dar labai ilgus metus.  Būtent todėl yra būtina pasirinkti tokius priekabų gamintojus, kurie jums suteiks patikimą ir kokybišką produkciją, kurios dėka jūs galėsite kur kas lengviau pervežti  įvairius krovinius, jums tai ženkliai palengvins darbus, kadangi jūs galėsite tolimais atstumais gabenti statybines medžiagas, žemės ūkio padargus ir daug kitų daiktų. Priekabos tai yra puikus pasirinkimas jei jūs norite pervežti savo daiktus.