siltinimasNamo šiltinimas tai yra  vienintelis būdas ženkliai sutaupyti savo lėšas žiemą  arba kondensavimą  vasarą.  Namas priešingai  nei butas, kuris  yra daugiaaukščiame name stovi  ten kur yra  daug vėjų. Tokio  namo savininkai faktiškai šildo orą ir už  tai moka iš savo kišenės.  Jei yra  atliekamas nepakankamas šiltinimas tokiu  atveju  šilumos praradimo tiesiog neįmanoma išvengti, net jei namas buvo pastatytas naudojant plytas  arba betoną.  Gali būti  nurodomas vidutinis šilumos praradimo lygis iš namo  konstrukcijos.  Šiuo  atveju gali padėti šiltinimas, kuris  sutaupys lėšas šildymui arba  jūsų namo kondensavimui.  Šilumos  izoliacija yra vienas iš  efektyviausių  būdų, kuris padeda sutaupyti pinigus kalbant  apie komunalines išlaidas.  Taip pat  yra labai svarbu jaukumas ir patogumas.  Šiltinimas reiškia, kad jūsų namuose žiemą bus  visada  šilta, nebus jokių skersvėjų ir nepatogumo.  Taip pat šilumos  izoliacija   suteiks galimybę  namuose lengviau palaikyti  reikiamą  temperatūrą net ir karštais mėnesiais.  Daugeliui namų kondensacija yra  reali problema, ypatingai  aktuali ji tampa žiemą.  Šilumos izoliacija padės  sumažinti drėgmės lygį jūsų namuose ir  sumažins  kondensato kaupimosi  lygį.  Tai yra  naudinga  investicija, kuri  ženkliai padidinti namo rinkos kainą ir tokį namą  bus kur kas lengviau parduoti, nei  tokį namą, kuris  turi prastą  šilumos izoliaciją.  Tuo pačiu  šiltinimas yra  gera  investicija į jūsų  namus.

Namo  šiltinimas gali  sumažinti  garso nešvarumus.  Izoliacija  gali padėti   sumažinti  triukšmą, kuris  sklinda  iš namų, tiek ir tą, kuris į jūsų namus patenka iš lauko. Šiltinimas tai yra  labai  svarbus konstrukcijos  elementas, kuris  sumažina  šilumos perdavimą.  Taip pat šis terminas reiškia kokios  šiltinimo medžiagos ir kokie  elementai yra naudojami, kai yra  atliekami darbai.  Kai  vystėsi civilizacija, kai kova už šilumą jau nebuvo tokia  aštri, masyvus židiniai ir  krosnys tapo pakeičiamos centrinio šildymo baterijomis. O senas  šiltinimui naudojamas medžiagas pakeitė naujos.  Tačiau šiuo metu  šiltinimo problema  vis  dar išlieka  aktuali. Yra kelios priežastys kodėl taip yra. Kad būtų  apšildytas milijonas kvadratinių metrų yra  būtina šiltinimui išleisti labai daug pinigų, o ir  medžiagų kiekis  nėra  begalinis. Antra, pastaruoju metu vis labiau rūpi tai kokį poveikį medžiagos  daro  aplinkai. Tai  jau nėra  paskutinis  faktorius į kurį reikia  atsižvelgti. Todėl tenka ieškoti  naujų efektyvių medžiagų ir  šiltinimo  būdų, kurie darytų kaip galima mažiau žalos  aplinkai.  Kai  buvo  įvestos naujos statybinė normos,  griežti reikalavimai, teisingas kokybiškų šilumą  izoliuojančių medžiagų savybės  yra  būtinos.  Statyboje  šiuo metu naudojamos  šiuolaikiškos medžiagos ir technologijos, kurios  suteikia galimybę išsaugoti šilumą kur kas  efektyviau.  Pavyzdžiui,  gali  būti naudojamos  sudėtingos  gelžbetonio  plokštės, lengvo betono  blokai,  daugiasluoksnės fasado dangos.

Prie tokių šilumą izoliuojančių  medžiagų gali  būti  priskiriama  ekovata, poliuretanas.  Šiuolaikiškas  šiltinimas, be savo tiesioginio poveikio taip pat suteikia  garas garso ir  vibraciją  izoliuojančias savybes. Na ir turi  tvirtą pagrindą kur gali  būti  montuojamas  apdailos paviršius. Tokiu  būdu bus padidinamas konstrukcijos šiltinimo  efektyvumas.  Šilumos išsaugojimas kainuoja pakankamai brangiai.  Kalbant apie šiltinimą  geriau netaupyti pinigų perkant šiltinimo medžiagas, kadangi  tai gali kainuoti  jums gyvenimo kokybę ir jaukumą.  Jei šiltinimo metu bus naudojamos  nekokybiškos medžiagos rezultatas  bus tas, kad  viską reikės perdaryti, o tai  iš jūsų  atims laiko, pinigų ir jėgų.  Kad būtų  tinkamai pasirinktos šilumą izoliuojančios medžiagos reikia  žinoti ko jūs  norite pasiekti ir kokiems tikslams to reikia. Svarbiausia, kad šiltinimo darbus atliktu profesionalai.

 

Daugiau informacijos : http://sienu-siltinimas.lt